O nás

eXtreme RC club je klub příznivců rádiově ovládaných modelů se zaměřením na modely aut a lodí.

Jak už napovídá název, jsme parta lidí, která chce používat své modely ke zdolávání extrémních výzev a dostat ze svých modelů maximum. Proto nás můžete potkat na různých místech, kde by jste to možná ani nečekali a nečekali, že takové něco může model zvládnout.

Možná se ptáte, proč zrovna eXtreme RC club. Odpověď je snadná. Na rozdíl od kolegů modelářů, kteří stavějí svoje modely pro výstavní účely, my naše modely využíváme pro získávaní nových zážitků hlavně ve volné přírodě. (Někdo venčí pejsky – my modely). Pro nás je výzvou zdolat s modelem různé překážky, dostat se na místa, kam by jsme se za normálních okolností nepodívali, nebo využít možnosti modelu až na maximální hranici. Každá zdolaná výzva  je o malém osobním vítězství…

eXtreme RC club je místem pro sdílení informací, zážitků a organizovaní společných aktivit v naší srdci blízké zálibě – RC modelům.

My tady se držíme hesla: „Kdo si hraje – nezlobí“ a my se bavíme skutečně rádi. Jestli jste také osoba, která se baví s nadšením a chcete se k nám přidat – neváhejte – čekáme zrovna na Vás. Je nám jedno, jestli je Vám 5 nebo 100 let, všichni jsme tady v podstatě jako dětí a toto si nechceme nechat vzít.

Každý modelář má minimálně jednoho svého mazlíka, podělte se s ostatníma o svoje zkušenosti, představte nám svoje modely, možná tím oslovíte dalšího potencionálního nadšence, který rozšíří naši rodinu eXtreme RC club-u.

Všem svým příznivcům dáváme možnost se zde prezentovat, informovat modelářskou komunitu o svých projektech, nápadech, dojmech a zážitcích se svým modelem, nebo i očima diváka, formou psaní článku z úrovni redaktora. Pro více informací ohledně psaní nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme Vám hodně krásných zážitků spojených s modelama a hlavně: „Zůstaňte uvnitř dítětem a bavte se….

Členové eXtreme RC club-u.

  Sturtevant, the executive director of the washington-based center for housing policy.

Sdílet

Přejít nahoru