Tupadelské skály

Skály jsou nedaleko vesnice Tupadly, která leží asi 5km od Klatov. Hřeben je dlouhý asi 300 metrů a nabízí hodně míst k  vyzkoušení vlastností modelu a šikovnosti řidiče. Své místo na ježdění zde najdou crawlery, expedice i ,,leštěnky,, 😉

 

Parkovat se dá asi 50 metrů od skal.

 

Center map
Get Directions

Radyně

Zřícenina hradu Radyně se nachází poblíž Starého Plzence. Je to ideální místo pro RC expedice. Dostatečné velké parkoviště s možností ihned začít expediční jízdu a možnost zvolit několik různých tras, dělá Radyni klasikou mezi RC expedicemi v okolí Plzně.

Terén v okolí je různorodý s dostatečným množstvím kamenných úseků. Podle zvolené trasy se dá udělat jednoduchá expedice v duchu nedělný procházky, nebo totální extrémní vyžití na sklaných stezkách (někdy to už ani nejsou stezky 😀 )

Center map
Get Directions

 

Hrad Skála

Hrad Skála se nachází u obce Radkovice, asi 25km od Plzně. Jedná se o zříceninu, která poskytuje pěkné poježdění pro expediční modely.

Přístup k hradu je od místa parkování (v létě cca 400m za vesnici na skládce dřeva – v zimě u poslední bytovky v obci) po lesní silnici a pak se nastupuje na hřeben, který nás dovede až k centrální částí hradu. Zde je možné opékat buřty, co už jme několikrát využili.

Terén pro expediční ježdění je různorodý a nechybí ani ježdění po mechu a skalách.

Center map
Get Directions